Servis

Nabízíme autorizovaný servis vozů Kia

 

Prodejem to nekončí!

Prodejem vozu to pro nás nekončí. Vážíme si Vašeho rozhodnutí a přejeme si Vaši maximální spokojenost. Uděláme tedy vše proto, aby kvalita našich servisních služeb odpovídala špičkové kvalitě našich vozů.

Auto Jamra s.r.o. je držitelem titulu „Best Servis 2022“

Servisní místa s oceněním „Best Service“

Pro značku KIA je klíčové zajistit našim zákazníkům co možná nejlepší zkušenosti z používání našich produktů, kterými jsou nejen naše vozy, ale i služby, která zabezpečujeme prostřednictvím našich autorizovaných servisů. To je důvod proč vznikl náš program „Best Service“.

„Best Service“ je označení nejlepších dealerů, kteří v rámci poprodejních služeb zákazníkům pravidelně přináší služby v té nejvyšší možné kvalitě a vynikají v pro zákaznickém přístupu. Tento titul mohou naše autorizované servisy získat na základě vyhodnocení výsledků za uplynulé čtvrtletí a mohou toto označení používat během následujících tří měsíců. Níže naleznete přehled oblastí, které v rámci programu „Best Service“ hodnotíme.

 

Kontrola stavu vozidla

Technici zkontrolují klíčové komponenty vozu nezbytné pro bezpečnost a výkon Vašeho vozu Kia, kdykoli navštívíte servisní místo. 

Předání vozidla

Máte nějaké dotazy ohledně technologií, služeb, nákladů? Zodpovíme všechny Vaše dotazy, ať už si vozidlo vyzvedáváte nebo teprve předáváte do servisu. Kdykoliv. Jsme tu pro Vás.

Čištění vozu

Vaše auto bude nejen servisováno, ale i kompletně vyčištěno. Vždy si ho budete přebírat čistší než bylo.

Náhradní doprava

Pokud Váš vůz nemůže být opraven ve stejný den, bude Vám nabídnuta alternativní doprava.

Čekání na vůz

Pokud se rozhodnete počkat na vyzvednutí vozu u nás, měli byste se u nás cítit jako doma – s veškerým komfortem a pohodlím.

Průzkum spokojenosti

Je něco, co bychom zlepšit? Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu ohledně kvality zákaznického servisu.

Náš autoservis

My na socíálních sítích

Mapa

mapa-cr

Back to Top